ZİRAAT VE HALK BANKASI ERZURUM CUMHURİYET, ILICA, PAZARYOLU, İSPİR ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

ZİRAAT VE HALK BANKASI ERZURUM CUMHURİYET, ILICA, PAZARYOLU, İSPİR ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

  • 23 Temmuz 2023, 22:39
  • 316 görüntülenme
  • 2 dk tahmini okuma süresi

Sendikamız Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Bölge Başkanı Ömer Rıdvan Yiğit, İstanbul Avrupa Bölge Başkanı Dr. Mümin Evren, Bursa Bölge Başkanı Mehmet Kop ile birlikte Ziraat Bankası Erzurum Cumhuriyet Şubesi, Ilıca Şubesi, Pazaryolu Şubesi, İspir Şubesi ile Halk Bankası Cumhuriyet Caddesi Şubesi, İspir Şubesinde Şube Yöneticileri ve Üyelerimizi ziyaret etti. 

Yiğit, Evren ve Kop, ziyaret ettikleri şubelerde görev yapan Şube Müdürleri Sayın Bekir Hatipoğlu'na, Sayın Ender Çubukçu'ya, Sayın Demet Nergiz Yücel'e, Sayın Mehmet Mustafa Dal'a, Sayın Bayram Akdoğan'a ve Sayın Özdal Yuladır'a ve Üyelerimize Genel Başkanımız Ahmet Eroğlu'nun selamlarını iletti. 

Yoğun mesaileri esnasında üyelerimizle birebir temaslarda bulunarak sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi veren Yiğit, Kop ve Evren, gündeme ait konular, soru ve sorunlar üzerinde konuştu, beklenti ve önerilerini dinledi, görüş alışverişinde bulundu.

Yiğit, Evren ve Kop, "Yoğun çalışma temposu içerisinde bize zaman ayıran, Kıymetli Şube Müdürlerimiz ile Değerli Üyelerimize, samimi sohbetleri, güler yüzleri ile Sendikamıza vermiş oldukları destek ve ilgiden dolayı şahsımız, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Eroğlu adına teşekkür ederiz." dediler.